Çalışma Saatleri 7 Gün Sabah 08:00 - Akşam 18:00
Bize Ulaşın +903922335458
E-Posta iletisim@batukanmetal.com

Hakkımızda

Batukan Metal San. Tic.Ltd. Şti.  2012 yılında kurulmuş  olup öncesi yönetim kurulu üyemiz K.K.T.C. ilk hurda ihracatcılarından Şükrü Altuntaş bünyesinde olup K.K.T.C. genelinde 1980’li yıllardan itibaren yurtiçi her türlü hurda alımı yapmaktadır. Şirketimiz ada genelinde her türlü geri dönüşümü destekleyici hurda malzemeleri gerek yerinde gerekse adresimizde alım yapmaktadır. Bu sayede her türlü hurda demir, alüminyum, bakır, bronz, krom, çelik, akü, kablo çeşitleri,elektronik hurdası, plastik ve diğer metal materyaller olmak üzere yıllık 12.000ton alış-satış kapasitesine sahiptir.

Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş, GERİ DÖNÜŞÜM sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur.

Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

BATUKAN METAL BİR DOĞUKAN METAL GRUP ÜYESİDİR.